Президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю Newsweek зізнався, що з-за кількості роботи, часу на сім’ю залишається дуже мало.

Президент зізнався, що його робота дуже складна і відповідальна, що займає багато часу і сил. Він порівняв її з роботою хірурга, де “один помилковий рух” піддає небезпеці життя. Проте є в ній і приємні моменти.

“Найбільший виклик – упевнитися, що я досягаю чого-то кожен день”, – сказав Зеленський.

У той же час президент поділився неприємним аспектом своєї роботи. На особисте життя і сім’ю часу практично не залишається.

“Я пропускаю дорослішання дітей, оскільки витрачаю так багато часу, працюючи для інших. Значний психологічний виклик – прийняти те, що я працюю на людей, яких не знаю особисто, позбавляючи себе власного сімейного життя”, – заявив президент.

Нагадаємо, що 20 січня в магазині Planet Toys у Києві відвідувачі застали несподіваного гостя – президента України Володимира Зеленського. Селфі з главою держави в соцмережах опублікувала користувачка Instagram.

Зеленський придбав у магазині конструктор Lego Mindstorms. Дані на сайті мережі кажуть, що вартість конструктора становить 9 тис. грн. Ймовірно, що це подарунок синові який 21 січня відзначає своє семиріччя.