Президент України Володимир Зеленський попередив голів ОДА про відповідальність, якщо вони не погасять заборгованість із зарплат перед лікарями, які борються з коронавірусом.

Про це глава держави сказав у зверненні до народу, яке записав у середу, 6 травня. Ролик був опублікований його пресслужбою.

“Ще в середині квітня уряд переказав кошти для виплати надбавок медикам, які протидіють COVID-19. Проте в окремих областях ці кошти не було виплачено.

Я розумію, що це звернення можуть дивитися діти, тож не можу сказати всіх слів, яких заслужили окремі чиновники на місцях”, – зазначив Зеленський.

Він наголосив, що таке ставлення до лікарів неприпустиме, і доручив усім головам обласних державних адміністрацій у найближчі дні погасити заборгованості. Чиновників, які цього не зроблять, за словами Зеленського, “позбавлять зарплат, а може й посад”.

Додамо: у своєму зверненні президент розкритикував окремих українських політиків, заявивши, що в них сидить вірус “хитрозробленості”.

Також телеграм-канал “Резидент” прокоментував слова президента.

“Вранці ми давали # Інсайд, що відбулася розмова Президента і Прем’єр-міністра про виплати лікарям, що необхідно виконати обіцяне. Пізніше ми написали про слабких Глав ОДА і чистку вертикалі влади. Володимир Зеленський вирішив послати публічний привіт губернаторам, а скоро нас чекають перші звільнення”.