Народний депутат України Микола Тищенко ексклюзивно для Сьогодні.Lyfestyle розповів про свій новий статус політика і про долю його ресторанного бізнесу. До всього, 47-річна знаменитість зізнався, що заради політичної кар’єри йому довелося пожертвувати часом, який він би міг витрачати на виховання молодшого сина Давида.

За словами Миколи Тищенка, зараз у Верховній Раді йде активна робота і ухвалюються важливі закони. Незважаючи на те, що він працює по 22 години, про своє рішення – вступити до лав – чиновників не шкодує.

“Ми разом з нашою партією прийшли до Верховної Ради і тепер відчуваємо відповідальність не тільки перед народом України, а й перед усіма, кому не байдужа доля нашої країни. До нашого досвіду зараз придивляються не тільки в країнах Європи, а й по всьому світу, чекаючи змін в Україні. Ми намагаємося міняти всі (закони, – Ред.) дуже швидко, як бачите, це виходить. Ми працюємо по 22 години! У суспільстві навіть не виникає сумнівів, що вони зробили правильний вибір в наш бік”, – розповів новоспечений український політик.

Але перед тим, як зробити крок у політичний бік, Микола обмірковував всі плюси і мінуси. Зазначимо, що згідно з Законом України, народний депутат не може займатися підприємницькою діяльністю. Тому Тищенко довелося залишити весь свій ресторанний бізнес, частково пожертвувати родиною і повністю зануритися в політичні справи країни.

“Мені важко, але я вважаю, що потрібно вже нашому поколінню, яке досягло відповідного рівня, починати працювати на благо України. Я залишив бізнес і залишив, можна так сказати, свій обов’язок батька. І тепер працюю на благо держави. Крім того, я це роблю не тільки заради всього народу, а й для своєї родини – для моїх синів, щоб вони пишалися батьком. Це було дуже важке рішення, тому що у нас (з дружиною Аллою Баранівською, – Ред.) народилася дитина. Дружина, звичайно ж, переживала і вважала, що це дуже відповідально. Ви знаєте, що в нашому суспільстві до статусу депутата ставилися до цього без особливої поваги”, – відверто каже Микола.