Влітку ми ховалися в тінькі та раділи холодному вітру. Зараз на вулицях нас зустрічає осінь, і відкриття сезону, опалювального сезону. А крім цього початок активної роботи обігрівальних приладів. Все більше містяни будуть застосовувати електиричні прилади для підвищення свого кофорту. Зважаючи на такий попит тут в управлінні Львівських міських електромереж забили на сполох, адже пропозиція в управлінні далеко не така, яку б хотілося. Одразу ж виникло питання що робити. І відповідь знайшли як завжди – економити. 

 

 

«Спробуйте запустити серед населення інформацію, аби щодня з 8:00 до 11:00 ранку та з 19:00 до 22:00 вечора люди постарались максимально не вмикати додаткові електричні прилади, не перевантажувати мережі, аби не довелось сидіти без світла по кілька годин щоранку та щовечора», – звернувся перший заступник міського голови Львова Олег Синютка, 24 вересня під час апаратної наради з управлінцями Львова.В управлінні пропонують львів'янам економити енергію в години пік, коли всі збирають на роботу-навчання, а потім – коли всі повертаються додому. 

Управління Львівських міських електромереж вже готує оголошення із закликами щодо економії електроенергії. І одразу ж готує графіки відключення світла вже з понеділка, 29 вересня. 

Вимикати світло, звичайно, планують лише, якщо буде перенавантеження. Проте вже зараз за інформацією Міністерства, Львівська область є в списку областей, які перевищують граничні величини електроспоживання. А це означає, що вже з понеділка у нас зникне світло. І на декілька годин ми будемо повертатися у кам'яний вік. Таке повернення у минуле буде особливо екзотичним взимку.

 

Автор: Yavkubi‡агрузка...