Сім народних депутатів України планують піти до голови Галицького Суду у Львові з клопотанням адвокатів невідкладно призначити суд щодо обрання запобіжного заходу Давіду Сакварелідзе.

Про це повідомляє Українська правда, передає Корупція.Інфо.    


Популярне: ОБЕРЕЖНО! В Україні діє нова шахрайська схема з обміном валют. Прочитайте, щоб не залишитись без грошей
Наразі у Львів прибули нардепи Юрій Дерев'янко, Єгор Соболєв, Володимир Парасюк, Олена Шкрум, Павло Костенко, Дмитро Добродомов, Іван Крулько. 
За словами прес-секретаря  «Руху нових сил» Мар'яни Почтар, усі вони готові брати Сакварелідзе на поруки.
Як повідомив на своїй сторінці у Facebook  нардеп Єгор Соболєв, депутати побоюються, що суд можуть перенести до 18 вересня, а відтак, може минути 72-годнний термін на розгляд щодо обрання запобіжного заходу. «Але суд хочуть перенести на понеділок. Що може бути порушенням 72-годинного терміну на розгляд клопотання прокурора про обрання запобіжного заходу. Радимося», – написав Соболєв.

Нагадаємо, як писав «Вголос», соратнику екс-голови Одеської облдержадміністрації Міхеїла Саакашвілі, члену партії «Рух нових сил» Давиду Сакварелідзе повідомлено про підозру про незаконне переправлення людей через кордон.
Прокуратура має намір просити Галицький районний суд Львова заборонити колишньому заступникові генерального прокурора, члену політради партії «Рух нових сил» Давиду Сакварелідзе залишати Львів без дозволу слідчого.