edef4a243b82378ec9db2206de47e43f

Скандальний закон про реструктуризацію зобов’язань за кредитами в іноземній валюті (1558-1) здійняв чимало галасу серед депутатів, експертів, користувачів соцмереж. Серед тих, хто проголосував за цей закон – чимало народних обранців від Львівщини.

Кореспондент IA ZIK проаналізувала результати поіменного голосування за законопроект у третьому читанні і в цілому, оприлюднені на сайті парламенту. «За» проголосували – 229 обранців, «проти» – 1, «утрималось» – 6, не голосували – 38, передає Корупція.Інфо

Підтримали прийняття закону депутати від Львівщини: Андрій Антонищак, Тарас Батенко, Андрій Кіт, Олег Мусій, Богдан Дубневич, Ярослав Дубневич, Оксана Юринець, Дмитро Добродомов (Блок Петра Порошенка); Микола Кадикало, Ігор Васюник, Михайло Хміль (Народний фронт); Володимир Парасюк (позафракційний); Олег Березюк та Ірина Подоляк (Самопоміч); Юрій Шухевич (Радикальна партія Ляшка).

Щоправда, після шквалу критики деякі депутати, які голосували за даний законопроект, кажуть що не розібралися і обіцяють відкликати свої голоси.

Прийняття закону про реструктуризацію валютних кредитів викликало хвилю обурення у соцмережах. Обурені користувачі вимагають у Президента Порошенка ветувати цей закон.

Голосування за закон у Фейсбуці розкритикувала нардеп Ірина Геращенко: «Прикольно і жахливо, що одні і ті самі люди в френд – стрічці ще вчора писали, як це правильно – депутатські зарплати в 4 тисячі гривень, як це правильно – читати приватну переписку будь-якої людини, бо ж вона публічний політик і як це жахливо – закон про валютні кредити. А як на мене – все це одного рядку історії, назва яким – дрімучий і гидкий популізм і радянщина, «всьо викруг колхозноє», повна відсутність відповідальності і елементарної етики, бажання грати на низьких інстинктах і люмпенізація. І доки суспільство не позбавитися від популізму, доки всe це культивуватиметься – ми втрачатимемо як країна. P. S. Якоби ви бачили очі депутатів Європарламенту, коли вони почули, за що сьогодні проголосував парламент».

Журналіст Оксана Форостина поширила досить емоційний допис у Фейсбуці.

«Декого з тих, хто голосував за 1558-1 знаю особисто. І зараз я мобілізую всю свою волю, аби вжити прийнятну тут лексику, а не таку, яку хочеться. Дмитро Добродомов, ти з дуба впав? Igor Lutsenko, Iryna Podolyak, чим вас накурили там?», – написала журналістка.