андрухів

Постраждалу від вибуху у Львові дільничного інспектора міліції Надію Андрухів виписали з клініки, однак її лікування досі не завершили.

У ізраїльській клініці заявили, що не зможуть проводити операцій, поки українська сторона не сплатить $150 тис. боргу, повідомляє Корупція Інфо з посиланням на tsn.ua.

"Є заборгованість у $150 тис. за моє лікування. І поки не буде сплачений борг, більше ніяких операцій проводитися не буде. Хто має оплачувати це – мені невідомо", – пояснила Надія Андрухів.

Зараз вона разом із мамою живе в Ізраїлі у квартирі, яку винаймає місцевий лікар. Гроші на їжу їм дають волонтери та посол. "Операцію на ногу роблять тільки тут, і то тільки один лікар – от у чому проблема, а без тої операції я не зможу ходити на правій нозі", – розповіла постраждала.

Натомість голова Львівської ОДА Олег Синютка заявив tsn.ua, що лікування інспектора не переривали, просто зараз почалася двомісячна перерва між операціями.

"Тому що попередні рани повинні зажити і людина повинна бути готова до наступної операції, тому є та перерва, яка буде тривати до 2 місяців, на сьогодні жодних конфліктів з лікувальною установою немає", – запевнив Синютка.

Нагадаємо,дільничного інспектора міліції Надії Андрухів 17 липня відправили на лікування в Ізраїль. 20 липня її там прооперували.