Петро Порошенко заявив, що не жалкує про те, що емоційно втік від слідчих Державного бюро розслідувань, які намагалися вручити йому повістку на допит. Нардеп наголосив, що усю ситуацію начебто “викривили”.

Лідер “Європейської Солідарності” заявив, що у цей день спізнювався на зустріч. Водночас його водія “переклинило” і півтори хвилини він не їхав.

“Я можу вам сказати, що мій помічник і охорона сказали, що там на виході стояли якісь пранкери, блогери. І я точно не знав, що це ДБР”, – зазначив політик.

Порошенко підкреслив, що слідчі нібито почали “кричати”, коли автомобіль вже почав рухатися.

“Я не був налаштований спілкуватись з замовниками подібних справ”, – наголосив нардеп.

17 грудня 2021 року слідчі ДБР прийшли до будівлі Верховної Ради. Вони намагалися вручили Порошенку повідомлення про підозру. На відео з місця події було чути, як вони казали: “Візьміть, будь ласка, повістку”. Однак той проігнорував правоохоронців і сів в автомобіль. Після того політик вигукнув водію: “Поехали, йо* твою мать”.

Наразі Печерський суд Києва обирає Порошенку запобіжний захід. Прокурори просять взяти п’ятого президента під варту.

Захисники Порошенка все ще заперечують те, що нібито нардеп є підозрюваним у справі. Мовляв, жодного повідомлення про підозру політик не отримував. Також адвокати переконують, що про засідання дізнались зі ЗМІ і ніяких документів про це не отримували.

Проте в цей час МВС України повідомляє про те, що Порошенко знаходиться у внутрішньодержавному розшуку.

Сторона обвинувачення просила суд застосувати запобіжний захід у вигляді тримання піл вартою протягом 2 місяців з альтернативою внесення застави – у розмірі 1 мільярд гривень. Якщо Порошенко вийде під заставу, то йому потрібно буде носити електронний браслет.

Суд вже завершив слухання справи про ймовірну держзраду та фінансування Петром Порошенком терористів. Після виступів адвокатів та п’ятого президента, суд відправився до нарадчої кімнати для ухвалення рішення.