JPG

 

Керівництво Департаменту ДАІ м. Києва призначило службове розслідування стосовно водія патрульної машини, який порушив правила дорожнього руху. Стосовно інспектора склали протоколи про адміністративне правопорушення.

«21 березня у Києві працівник ДАІ зупинив службове авто на вулиці Гната Юри з порушенням Правил дорожнього руху. Ця ділянка дороги є шляхопроводом, тож відповідно до діючого законодавства зупинка та стоянка транспортних засобів тут заборонена», – повідомили в ДАІ.За результатами службового розслідування стосовно працівника ДАІ складено адмінпротокол за ч.1 ст. 122 КпАПУ (перевищення водіями транспортних засобів встановлених обмежень швидкості руху, проїзд на заборонний сигнал регулювання дорожнього руху та порушення інших правил дорожнього руху).

Читайте також: Київський ДАІшник вважає усіх тих, хто відстоює права водіїв, «гнидами» (ВІДЕО) +18

Санкціями даної статті передбачено накладення штрафу від п'ятнадцяти до двадцяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян. Водій-порушник уже сплатив штраф у розмірі 255 гривень.

Нагадаємо, у Дніпропетровську співробітники міліції під час перевірки автомобіля 35-річного військовослужбовця виявили гранату «ВМГ», «РГД-5», 176 набоїв і димову шашку.

Джерело: Корупція.Інфо