Прокурора Львівської місцевої прокуратури №3 затримали колеги із Генеральної прокуратури спільно зі співробітниками СБУ, передає Корупція Інфо   

"Департамент із розслідування особливо важливих справ у сфері економіки ГПУ спільно з Головним управлінням по боротьбі з корупцією і організованою злочинністю СБУ затримав прокурора Львівської місцевої прокуратури №3 за фактом одержання неправомірної вигоди у сумі дві тисячі доларів за зайняття у судових дебатах позиції щодо звільнення обвинуваченої від відбування покарання з випробуванням, — повідомили в прес-службі  ГПУ.— Зловмисника затримали після отримання другої частини хабара.  Вирішується питання про обрання затриманому запобіжного заходу у вигляді  тримання під вартою.   Дії прокурорського працівника кваліфіковано за частиною 3 статті 368 КК України “Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою у великому розмірі або вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище, або за попередньою змовою групою осіб, або повторно, або поєднане з вимаганням неправомірної вигоди”.

За це правопорушення хабарнику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі терміном до 10 років”.   До речі, Львівська місцева прокуратура №3 обслуговує Франківський район Львова та Пустомитівський район.