Актори львівського театру ім. Лесі Українки забарикадувалися у театрі
У понеділок, 22 червня, в приміщенні Львівської міської ради відбудуться перемовини між усіма сторонами конфлікту, який 20 червня спалахнув у Львівському театрі імені Лесі Українки, передає Корупція.Інфо

Така домовленість стала результатом зустрічі колективу театру та керівників культурної галузі міста.

«Ні управління культури, ні департамент гуманітарної политики ЛМР не знали, що у театрі назріває такий конфлікт, – розповіла директор департаменту гуманітарної політики Галина Слічна. – Ми відкликали з відрядження начальника управління культури Ірину Магдиш і у понеділок разом із представниками театру сядемо за стіл переговорів».Вночі працівники театру залишили приміщення. Сьогодні вони планують вийти на роботу, проте чи відбудеться запланована вистава  і що саме сьогодні відбуватиметься у театрі, наразі невідомо. 

Нагадаємо, вчора, 20 червня, у Львівському театрі ім Лесі Українки розпочався страйк. Колектив театру, під час вистави Divka, оглосив недовіру директору Олексію Коломійцеву. Актори звинуватили його у фінансових махінаціях. Вони відмовилися залишати приміщення театру до розгляду їхніх вимог. Виставу було скасовано.