Нещодавно в одному з підрозділів  Львівської митниці ДФС, під час здійснення митного контролю міжнародного поштового відправлення, серед задекларованих  речей було виявлено запчастини до пістолетів, про це повідомила ІА Корупція Інфо прес-служба ГУ ДФС у Львівській області.

Загалом у посилці, відправником якої, згідно з митною поштовою декларацією є громадянин, що проживає в США, а отримувачем – громадянка,  що мешкає у Волинській обл., було понад 30 предметів, зокрема кожухи затворів, стволів до пістолетів різних марок та калібрів, пластмасові заглушки до рукояток. Всі вони згідно з висновком  експерта є складовими частинами вогнепальної нарізної зброї, виготовленої промисловим способом.

Таким чином, громадянин здійснив пересилання через митний кордон України у міжнародному поштовому відправленні товару, забороненого до пересилання, згідно з п. 37 Правил надання послуг поштового зв’язку, затверджених постановою Кабінету Міністрів України та актами Всесвітнього поштового союзу.За цим фактом складено протокол про порушення митних правил за ст. 473 Митного кодексу України.

Загалом з початку цього року працівники Львівської митниці ДФС завели 12 справ про порушення митних правил, предметами правопорушення яких були  оптичні прибори, ножі в піхвах, частини військової нарізної вогнепальної стрілецької зброїарбалети, кинджал, частини до зброї — всього понад 60 одиниць. Окрім того, представникам МВС передано 300 шт. патронів та 2 пристрої для виготовлення патронів.