Підозрювана в підготовці теракту народний депутат Надія Савченко знаходиться в слідчому ізоляторі СБУ вже близько чотирьох місяців. Зараз вона продовжує роботу над законопроектами і відповідає на звернення громадян.

Про це в коментарі ТСН.uа повідомила заступник голови "Суспільно-політичної платформи Надії Савченко" Тетяна Проторченко, передає Корупція.Інфо

"Для того, щоб пройти поліграф, Надія припинила голодування. Зараз ми очікуємо повторного поліграфа", – повідомила вона.

За словами заступника, Надія продовжує роботу над декількома законопроектами, серед яких так званий студентський, про який Савченко згадувала на одному із засідань суду. Про зміст інших прес-секретар повідомити відмовилася.

"6 липня вперше за довгий час вдалося відвідати Надію в СІЗО. Хотіла передати їй звернення, однак було заборонено-що з собою брати", – зазначила Протороченко.

Заступник також повідомила, що весь період свого перебування в СІЗО Савченко була поміщена а одиночну камеру, і тільки недавно у неї з'явилася сусідка.

Популярне: Тепер поїхати до країн ЄС українцям стане складніше: Скільки коштуватиме дозвіл і коли почнуть діяти правила

"Надія людина військова і на умови життя не скаржиться. Вона дуже схудла. Весь цей час сиділа в одиночній камері, і зараз до неї підселили сусідку, можливо тимчасово. Крім того, Надія приймає душ раз на тиждень", – розповіла Протороченко.

Вона підкреслила, що захист Савченко вважає незаконним її утримання в СІЗО, якого, за її твердженням, немає на карті пенітенціарних установ. Заступник також додала, що "Надія не розраховує на справедливе рішення суду".