Такої поведінки від радника Авакова медик не очікувала, передає Корупція.Інфо

Популяярне: Сльози щастя на очах: повідомили дату завершення війни на Донбасі, ніхто не очікував такого швидкого фіналу

Радник очільника МВС Ілля Кива тривалий час намагався приховати свій діагноз, а коли побоювання фахівців підтвердилися, почав погрожувати лікарю, що зробила подібні висновки.

В ефірі одного з українських телеканалів Тетяна Жабо зізналася: у помічника Арсена Авакова справді наявні психічні захворювання і йому призначили другу групу інвалідності. Після оприлюднення результатів експертизи жінка мало не одразу втратила роботу і вже більше двох років не може відновитися на посаді.

Про дивну поведінку Киви лікарям повідомили бійці одного із полтавських батальйонів та група правозахисників.

Тетяну Максимівну постійно залякували, хоча вона впевнена у діагнозі, який поставила, і змінювати його на чиюсь користь не збирається. Переслідував її, як засвідчує сама потерпіла, особисто Кива. Причина була очевидною: такі відхилення можуть поставити хрест на його кар'єрі у міністерстві і необхідно буде пройти спеціальний курс лікування.

"Неодноразово приходили і на роботу, в приміщення, до мене особисто. Почалися погрози, які підтвердилися діями. Це мене тільки за 2014-2015 рік було тричі скоєно нападів. На мій будинок, це збройні напади, люди в масках, з автоматами, були середньої тяжкості тілесні ушкодження ", – стверджує Жабо.

Тоді медик вирішила йти напролом. Вона вісім раз судилася із радником Авакова, але досі не домоглася, щоб їй повернули роботу.