Реалізація нових правил паркування, які вступили в силу в Україні, неможлива в повній мірі через відсутність технічних вимог до пристроїв фіксації та реєстру адміністративних правопорушень. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) Дмитро Давтян.

"Повинні бути визначені технічні вимоги до пристроїв для фіксації порушень і розроблений Реєстр адміністративних правопорушень в сфері безпеки дорожнього руху", – сказав Давтян.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

Крім того, з боку держави повинна бути забезпечена сертифікація і стандартизація пристроїв, які будуть використовуватися в роботі.

"Так само є проблема у відсутності об'єднаної бази і надалі доступі до неї. Зараз відсутня налагоджена взаємодія з Держзв'язком", – додав чиновник.

За словами Давтяна, з метою прискорення реалізації положень закону про реформування сфери паркування, КМДА направила листи прем'єр-міністра і центральних органів виконавчої влади.

Нагадаємо, згідно з новими правилами, штрафи за неправильну парковку стануть значно вищими, а стежити за порядком повинні спеціальні інспектори.