Sector

Лідер Правого сектора Дмитро Ярош заявив про узгодження механізму, за яким батальйон готовий увійти до складу Міністерства оборони України.

Про це він заявив під час спілкування з кореспондентом телеканалу 112 Україна у Дніпропетровську у вівторок, 31 березня, передає Корупція.Інфо

"Ми домовилися про те, що буде зареєстрований, якомога швидше, законопроект, де добровольчий український корпус Правий сектор повинен стати основою для створення організації, подібної Союзу оборони Естонії. Тобто, коли є резервні підрозділи, бойові підрозділи. Ця система буде компромісною, звичайно, тому що все, що ми хочемо, воно не буде реалізоване, це я прекрасно розумію, але ми знайдемо золоту середину, яка буде влаштовувати повністю в цьому законопроекті і нас і державні інститути ", – зазначив Ярош.

Нагадаємо, бійці Правого сектора, воюючи в районі Маріуполя, заявляють, що командування сектора "М" віддало наказ добровольчим підрозділам вийти з Широкиного до 27 березня і покинути зону АТО до 1 квітня.

Пізніше в АТЦ заявили, що ультиматумів про вихід із зони АТО добровольцям не ставили, а у формі рекомендації їм було запропоновано увійти до складу або Міноборони, або Нацгвардії.

Відзначимо, Союз оборони – добровільне воєнізоване формування в Естонії. Поряд зі Збройними силами Естонії входить до складу Сил оборони Естонії. Формування діє у всіх 15 повітах Естонії і регулярно бере участь у загальновійськових і міжнародних навчаннях, проводить власні вчення і спецпідготовку кадрів в самих різних напрямках. Членами організації можуть бути як громадяни, так і не громадяни Естонії.

 

Для створення нової армії необхідно розпустити Генштаб – Ярош

 

Ярош розповів про свої «стосунки» з Рамзаном Кадировим