Снимок

 

Голова закарпатського відділення "Правого сектора" Олександр Сачко запевняє, що конфлікт між місцевими бійцями ПС і людьми народного депутата Михайла Ланьо розпочався ще 7 липня, за 4 дні до перестрілки у Мукачевому.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав народний депутат, член Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради по розслідуванню подій в Мукачевому Ігор Мосійчук, передає Корупція.Інфо з посиланням на 24 канал.

Він (Сачко — "24") розповів про конфлікт між ПС та ДАІ Мукачево, які на підмогу викликали бригаду нардепа Ланьо, більш відомого під кличкою "Блюк", який мав місце 7 липня, за 4 дні до побоїща в Мукачеві. Саме під час цього конфлікту помічник Ланьо, Пашкуляк, призначив ПС стрілку на 11 липня,
— зазначив Мосійчук.

Зі слів Сачко, серед людей народного депутата Ланьо були тітушки, які в часи Революції Гідності були причетні до бійок у Маріїнському парку. Крім цього, голова місцевого осередку "Правого сектора" повідомив, що "комбат ПС Закарпаття Роман Стойко раніше до Революціі Гідності займався контрабандою, як і інші мешканці цього регіону".

"Народний депутат Віктор Балога допомагав матеріально-технічним забезпеченням ПС Закарпаття в 2014 році, але на рішення цієї організації не впливав, заявив Сачко", — додав Мосійчук.

В свою чергу народний депутат Михайло Ланьо заявив ТСК, що "Віктор Балога є організатором бійні в Мукачевому і мав на меті позбутись ПС, який до цього фінансував". Окрім цього, Балога начебто пропонував Ланьо підтримати сина Балоги на виборах мера Мукачевого, однак той відмовився.

(Ланьо — "24") стверджує, що контрабанду на кордоні контролює СБУ, МВС та голова ОДА, а він до того не має жодного відношення. Заявляє, що ні він, ні його люди у бійні в Маріїнському парку в часи Революції Гідності участі не брали,
— пише Мосійчук.