Гайовий 1

Представники молодіжної організації «Правого сектора» – «Права Молодь» затримали колишнього очільника Державтоінспекції Волині Володимира Миколайовича Гайового, який у Львові потрощив 4 автомобілі та намагався втекти, повідомляє ІА Корупція Інфо з посиланням на офіційний сайт Правого сектору Захід.


У неділю, 15 березня 2015 року, близько 19:30 він, зі слів свідків, вчинив ДТП на вулиці Торф’яній у Шевченківському районі Львова (біля АЗС «Укрнафта»). Спочатку, на своїй Тойота «Кемрі» він врізався в Сітроен «Берлінго», а потім – в Чері «Кімо». З місця автопригоди її винуватець намагався «накивати п’ятами». Та, втечі завадили представники «Правої молоді» Юрій Кузьма та Роман Святошенко, які, за збігом обставин, були поблизу місця автопригоди. Перед тим, за попередніми даними, Гайовий пошкодив ще два транспортні засоби на вулиці Петра Панча. Горе-водія хлопці затримали та викликали патруль ДАІ.


Володимир Гайовий поводив себе неадекватно, почав відхрещуватися, що не був за кермом, заледве вимовляв слова і від нього разило алкоголем. Дорожні патрулі, які згодом прибули на місце аварії, у супроводі праосекторівців повезли затриманого у Львівський обласний державний наркологічний диспансер, що на Науковій 49, аби там експертиза встановила вміст алкоголю у крові Гайового.Та, за дивним збігом обставин, у той час коли екс-даівцю повинні були провести експертизу, апарат Драги, за допомогою якого здійснюють ці заміри, несподівано поламався. Принаймні на таку причину неможливості провести дослідження на вміст алкоголю у Володимира Гайового вказали працівники наркодиспансера. Самих правосекторівців у приміщення диспансеру не впустили. У той час, особи, які не хотіли себе назвати, на вулиці перед медустнововю погрожували представникам «Правої молоді» розправою, якщо ті розголошуватимуть подробиці інциденту.