Pravyi_Sektor_Right_Sector_flag

Добровольчий український корпус "Правий сектор" з 25 травня призупинив мобілізацію бійців у зону проведення Антитерористичної операції на Донбасі.

"Набір у навчальний центр "Правого сектору" з подальшим відправленням на фронт призупинено на короткий термін", – йдеться у повідомленні на офіційному сайті організації.

При цьому причин такого рішення не вказано.

Нагадаємо, 14 травня лідер ПС Дмитро Ярош зареєстрував у Верховній Раді законопроект про легалізацію ДУК як безпартійного військового формування.У липні 2014 року "Правим сектором" було ініційовано створення добровольчого воєнізованого формування з метою захисту територіальної цілісності та національної незалежності України. Добровольчий український корпус (ДУК) наразі не є офіційним підрозділом силових відомств та використовує трофейну зброю, здобуту в зоні проведення АТО.

Бійці ДУК разом з військовослужбовцями Збройних сил України брали безпосередню участь у обороні Донецького аеропорту та прилеглого селища Піски. За відчайдушний спротив оборонці аеропорту були названі "кіборгами".

18 жовтня Андрій Шараскін ("Богема") — ротний ДУК, разом з військовослужбовцями, що захищали Донецький аеропорт, був нагороджений іменною вогнепальною зброєю.

 

Джерело: Корупція.Інфо‡агрузка...