путін сатана

Український режисер Олег Сенцов заявив, що не боїться ніяких погроз та натяків з боку російських правоохоронців, що його можуть засудити до 20 років. Він наголосив, що йому не страшно, оскільки знає, що правління «кривавого карлика» у Росії закінчиться набагато раніше.

Новину своїм читачам передає «Преса України» з посиланням на «Каспаров.Ru», повідомляє Корупція.інфоСенцов наголосив, що у російського слідства нема доказів його провини. А версія обвинувачення основується лише на свідченнях Афанасьєва та Чірнія, які були дані під тиском.

Він також розповів, що ще в перший день його справи, до офіційного пред'явлення обвинувачення, йому давали 20 років ув’язнення, натякали на «цікаве життя у таборі»,і говорили про це адвокатам. Однак ці всі натяки не лякають Олега Сенцова.

«Я не боюся всіх цих загроз, натяків. Мені не страшно, тому що я знаю, що правління кривавого карлика у вашій країні (Росії) закінчиться набагато раніше», – зазначив український режисер.

Нагадаємо, Олег Сенцов був схоплений у Криму ФСБ Російської Федерації. Його звинувачують у підготовці терактів на півострові.