f3ccdd27d2000e3f9255a7e3e2c488001440740357

Завдяки спільній роботі працівників Служби безпеки України та представників прокуратури правоохоронці затримали корумповану чиновницю Національної академії наук.

Про це повідомляє прес-центр СБ України, передає Корупція.Інфо.

Співробітники правоохоронних органів затримали на вимаганні та отримані неправомірної вигоди одну із службових осіб НАН. За винагороду у 100 тисяч гривень посадовець повинна була надати в оренду частину нежитлового приміщення кардіологічного санаторію «Ворзель» НАН України директору одного з підприємств. 
Працівники Головного управління СБ України у м. Києві та Київській області затримали корумповану чиновницю під час проведення негласної спецоперації, саме під час передачі половини хабара – 50-ти тисяч гривень.

За даним фактом було розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі від восьми до дванадцяти років, з конфіскацією майна та позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю строком до трьох років.

Наразі триває досудове розслідування.

Нагадаємо, що начальник міського управління міліції Одеси попався на хабарі в розмірі 20 тисяч доларів. Затримали головного міліціонера міста працівники військової прокуратури. В його кабінеті були знайдені штандарти і символіка Російської Федерації.