хабар

Працівники управління протидії злочинності у сфері економіки Головного управління МВС України у Львівській області викрили факт вимагання та отримання працівником одного із обласних управлінь неправомірної вигоди в розмірі 2000 гривень та 300 доларів США, передає Корупція.Інфо.

 Чиновник, зловживаючи службовим становищем, вимагав та отримав винагороду від мешканця одного з сіл Бродівського району, За це держслужбовець пообіцяв чоловікові, що той буде притягнутий лише до адміністративної, а не кримінальної відповідальності за недотримання земельних меж в процесі будівництва.

 Загалом головний спеціаліст управління отримав 2000 гривень та 300 доларів США незаконної вигоди. Його було затримано під час передачі грошей на одній із вулиць у Бродах.

 Факт вимагання та одержання неправомірної вигоди задокументовано. Відкрите кримінальне провадження за скоєння правопорушення, передбаченого ч.3 ст.368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою). Дане діяння карається позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.

 Досудове слідство проводять працівники слідчого управління ГУ МВС України у Львівській області. Перевіряється причетність чиновника до інших фактів вимагання та одержання неправомірної вигоди.