Наші статті
Подобається

Правопорушення під час виборів

26/10/2014     Автор: Яна Романська
Правопорушення під час виборів

Вже не стає несподіванкою повідомлення про правопорушення під час виборів. Навпаки відсутність таких подій – всіх би здивувало. Після невдалого дня тиші, все продовжилось початками фальсифікацій під час голосування.

За інформацією, яку надає Укрінформ, станом на 12.00 до органів внутрішніх справ України надійшло 36 повідомлень про правопорушення, пов'язаних із виборчим процесом.

Таку інформацію повідомив заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий: "До органів внутрішніх справ надійшли 36 повідомлень про кримінальне-адміністративне правопорушення та інших подій, пов'язаних з виборчим процесом".

Заступник визначив, що найбільше правопорушень зафіксували в Києві, Вінницькій, Одеській, Миколаївський та Харківській областях.

Так, до прикладу, у Черкаській області міліція затримала три автобуси, у яких було більше 200 осіб, які мали намір взяти участь у фальсифікації виборів.

"У Черкаській області вчора було затримано три автобуси, в яких знаходилися більше 200 осіб, які мали намір участі у фальсифікації виборів", – розповів Яровий.

Укрінформ уточнює, що за словами С. Ярового, затримані планували виїхати до Дніпропетровська з Одеської області. Організатор групи фальсифікаторів уже дає свідчення. Міліція отримала інформацію про те, що всім цим людям обіцяли за фальсифікацію заплатити від 500 до 2 тисяч гривень.

Команда «Поборемо корупцію разом» слідкує за перебігом голосування у Львові. І поки кореспонденти звітують, що серйозних порушень немає. Невже Львів цього разу матиме чесні РобиВибори.

Про перебіг голосування у Львові та Львівській області читайте у нас на сайті.

 

Команда "Поборемо корупцію разом"