4x7qcF6ZRZM

Нещодавно, на всю Україну, прогримів скандал про масове отруєння відвідувачів одного із нових ресторацій Львова «Театр пива «Правда». Славнозвісний театр пива, належить до однієї із найвідоміших мереж креативних ресторанів «!FEST».

За період з 12 по 14 травня цього року, за допомогою медиків з попереднім діагнозом «харчова токсикоінфекція», звернулося близько 42 осіб, з яких 4 дитини віком до 18 років.

За останніми даними, станом на 6.00 15 травня зараз у лікарні перебуває 41 особа. Їхній стан – середнього ступеня важкості. 7 людей були уже виписані з  Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні.

Вказані особи були відвідувачами відомого театру пива «Правда». Стан більшості пацієнтів – середньої важкості.

Наразі, спеціалісти проводять комплекс заходів з локалізації та ліквідації інфекцій. В закладах охорони здоров'я, потерпілі отримують медичну допомогу.За даним фактом, працівниками міліції розпочато кримінальне провадження та проводиться досудове розслідування.

Сподіваємось, що компетентними органами буде вжито відповідних заходів та винні особи будуть покарані

Нагадуємо, що власник ресторану несе відповідальність за шкоду, заподіяну клієнтам чи іншим особам.

Партнером інформаційного агентства "Корупція Інфо" є юридична компанія «Закон і Захист», яка готова надати усім постраждали кваліфіковану правову допомогу, допомоги відшкодувати майнову і моральну шкоду та притягнути до відповідальності усіх винних осіб.

За детальною інформацією звертайтесь за тел. +38(098)-501-01-70, або пишіть на e-mail: [email protected]

Наша адреса: м. Львів, просп. Чорновола, 63, оф.810.