1

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман вніс на розгляд верховної Ради кандидатури членів Кабміну, узгоджених напередодні зборами коаліції.

Про це повідомляє Корупція Інфо

Так, на посаду першого віце-прем'єра – міністра економічного розвитку і торгівлі пропонується кандидатура народного депутата, представника президента в парламенті Степана Кубіва.

На посаду віце-прем'єра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції пропонується кандидатура першого заступника глави парламентського комітету у закордонних справах Іванни Клімпуш-Цинцадзе, на посаду віце-прем'єра з питань соціальної політикикандидатура міністра соцполітики Павла Розенка, на посаду віце-прем'єра з питань окупованих територій і тимчасово переміщених осіб – екс-перший заступник міністра ЖКГ Володимир Кістіон.

Нинішній віце-прем'єр – міністр ЖКГ Геннадій Зубко у новому складі Кабміну зберігає за собою посаду. Віце-прем'єром залишиться також В'ячеслав Кириленко (в даний час він віце-прем'єр – міністр культури).

На посаду міністра Кабінету міністрів пропонується кандидатура керівника секретаріату спікера парламенту Олександра Саєнка.

Міністром фінансів пропонується призначити заступника глави АП Олександра Данилюка, міністром соціальної політики – віце-мера Вінниці Андрія Реву, міністром екології та природних ресурсів – першого заступника голови парламентського комітету з євроінтеграції Остапа Семерака.

Міністром культури – заслуженого артиста України Євгена Нищука.

На посаду міністра освіти і науки пропонується кандидатура голови профільного парламентського комітету Лілія Гриневич, а на посаду міністра аграрної політики і продовольства – голови комітету з питань аграрної політики та земельних відносин Тараса Кутового.

Також запропоновано кандидатуру Вадима Черниша на посаду міністра з питань окупованих територій і тимчасово переміщених осіб та Ігоря Насалика на посаду міністра энергентики та вугільної промисловості.

На своїх посадах коаліція запропонувала залишити міністра оборони Степана Полторака, міністра закордонних справ Павла Клімкіна, міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, міністра юстиції Павла Петренка, міністра інформаційної політики Юрія Стеця, міністра молоді та спорту Ігоря Жданова.

На пост міністра інфраструктури запропонована кандидатура нині виконуючого обов'язки глави відомства Володимира Омеляна.