Україна робить менше для виконання мінських угод, ніж Росія. Про це заявив прем'єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо, закликаючи Європейський Союз зняти санкції проти Росії, передає Корупція.Інфо.

"Говорячи про реалізацію мінського угоди, треба сказати ясно, що обидві сторони порушують його. Насправді, якщо б ми провели перевірку того, як Україна виконує його, ви б сказали, що Україна виконує його навіть менше, ніж Росія. Це не правда, що Україна є гарним хлопцем, і Росія є поганим хлопцем", – зазначив Фіцо.

 

Словацький прем'єр заявив, що санкції проти РФ виявилися неефективними, шкодять Європейського Союзу та економічним інтересам Словаччини. Однак він додав, що буде поважати солідарну позицію ЄС з цього питання.
 
3 червня 2015 року прем'єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо під час зустрічі з головою Держдуми Росії Сергієм Наришкіним заявив, що необхідно припинити "змагання" ЄС в санкціях з Росією. 7 червня 2015 року він зазначив, що економічні санкції проти Росії негативно відбиваються на словацькій економіці. Відзначимо, що, незважаючи на порушення режиму "тиші" бойовиками, Україна продовжує дотримуватися Мінських домовленостей.