Прес-служба Львівської облдержадміністрації (ЛОДА) у суботу поширила офіційне повідомлення, у якому звинуватила ZAXID.NET у «наклепах, недостовірних і бездоказових звинуваченнях» на адресу виконувача обов’язків голови ЛОДА Юрія Турянського.

Таким чином в ЛОДА відреагували на статтю «Курченко і Пшонка наслідили у Львові», опубліковану у п’ятницю. У цій публікації, нагадаємо, йшлося про те, що під час обшуків в офісах фірм, які контролює Турянський, знайшли печатки компаній з орбіти скандального мільярдера Сергія Курченка та сина екс-генпрокурора України Артема Пшонки.

«31 жовтня інтернет-видання Zaxid.Net опублікувало ще одну статтю, яка містить наклепи, недостовірні і бездоказові звинувачення на адресу керівника Львівщини Юрія Турянського. Появу серії наклепницьких статей розцінюємо як намагання дискредитувати т.в.о. голови Львівської ОДА, – йдеться у повідомленні прес-служби ЛОДА, розісланому на адресу багатьох українських ЗМІ, в тому числі і ZAXID.NET. – Цього разу авторам статті «Курченко з Пшонкою наслідили у Львові» видається, що начебто т.в.о. голови Львівської ОДА Юрій Турянський пов’язаний із злочинною діяльністю згаданих осіб. Водночас жодних фактів та доказів звинувачень на адресу Юрія Турянського автори статті не оприлюднюють, а навпаки – визнають їх безпідставними. Зокрема, у статті подано коментар в.о. прокурора Львівської області Володимира Поліщука, у якому він чітко зазначив, що Юрій Турянський в будь-який спосіб не причетний до згаданих у статті звинувачень».У прес-службі ЛОДА також згадали і про попередні статті, що стосувалися причетності Юрія Турянського до сумнівних операцій на вугільному ринку Західної України, стверджуючи, що «журналісти інтернет-видання Zaxid.Net вкотре ігнорують вимоги щодо подання іншої точки зору, а також не опубліковують спростування Львівської ОДА на безпідставні звинувачення».

Зі свого боку журналісти видання вважають за необхідне наголосити, що прес-служба ЛОДА доволі вільно інтерпретує слова в.о. прокурора Львівської області Володимира Поліщука, оскільки той не коментував стосунки між Турянським і Курченком з Пшонкою.

Видання підтверджує готовність опублікувати генеральне інтерв’ю у Юрія Турянського з приводу його причетності до сумнівної комерційної діяльності, яке візьмуть безпосередньо наші журналісти. Ми також сподіваємось, що розслідування правоохоронних органів, які поки тривають, призведуть до якихось відчутних результатів, що дозволить поставити крапку у цій справі.

 

Джерело: Zahid.net