Підтримка українців ініціативи щодо перейменування Росії на Московію неабияк розлютила, зокрема, кремлівських посадовців.

На істерику чиновників ворожої держави дуже тонко відреагував постійний представник України при ООН Сергій Кислиця.

У неділю, 12 березня, у соціальних мережах Кислиці з’явився допис, у якому він висміяв слова представниці МЗС Росії Марії Захарової. Власне, кремлівська чиновниця заявила, що нібито наша держава прагне стати “антиРосією”.

Зауважимо, що постпред України при ООН влучно назвав Захарову “пресалкаше Лаврова”, ймовірно, натякнувши, що вигляд у посадовиці наче у людини, чия чарка не пустує без “руской водкі”. Окрім того, зазначимо, що Лавров – це глава російського міністерства закордонних справ.

Днями петиція про повернення історичної назви Московії набрала необхідну кількість голосів і Президент України дав доручення уряду. У відповідь пресалкаше Лаврова розпсихувалася у своєму телеграм-зливнику про “попытки создания из Украины анти-России”,– написав Кислиця.

Ба більше, Росія скликає 14 березня засідання Ради Безпеки Організації Об’єднаних Націй через «русофобію», повідомив постійний представник України в ООН Сергій Кислиця.

«Російська фашистська федерація пустила Геббельса на фарш, коли зажадала скликати засідання Ради Безпеки 14 березня, щоб „зосередитися“ на „русофобії як факторі, що перешкоджає пошуку довгострокового і стійкого вирішення української кризи“. Тут не до попкорну, тут санітари потрібні», — написав він і прикріпив до твіта сцену з кінофільму «Іван Васильович змінює професію».