Президент Володимир Зеленський призначив Руслана Баранецького першим заступником глави Служби безпеки і керівником Антитерористичного центру при СБУ.

Відповідні укази президента №462 і №463 від 26 червня оприлюднено на сайті глави держави.

"Призначити Баранецького Руслана Федоровича – першого заступника голови Служби безпеки України – керівником Антитерористичного центру при Службі безпеки України.", – сказано зокрема в другому документі.

Іншими указами Зеленський звільнив з посад трьох начальників департаментів СБУ – Олександра Климчука, Данила Доценка і Максима Ємельяненка.

Згідно з даними з відкритих джерел, Баранецький має військове звання генерал-майора, нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня.

Окрім того, Володимир Зеленський підписав указ, яким визнав склад комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора Державного бюро розслідувань.

Відповідний документ №457/2019 опублікований на сайті глави держави. Зокрема, Зеленський включив до складу комісії:

Оксану Квашу, яка, за даними Офісу президента, є провідним науковим співробітником відділу проблем кримінального права, кримінології та судоустрою Інституту держави і права імені Корецького Національної академії наук України (за згодою);Олександра Костенка, який є завідувачем відділу проблем кримінального права, кримінології та судоустрою Інституту держави і права імені Корецького Національної академії наук України (за згодою);

Віктора Кощинця – начальник відділу підготовки прокурорів з організації роботи в органах прокуратури та викладання професійної етики Інституту спеціальної підготовки Національної академії прокуратури України (за згодою).

Разом з тим президент звільнив від виконання обов’язків членів комісії з проведення конкурсу на зайняття посади Директора Державного бюро розслідувань Майданика, Самохвалова і Сліпачук.

Прес-служба офісу президента у Facebook додала, що з огляду на це, указ президента від 27 лютого 2016 року №69 "Про визначення осіб до складу комісії з проведення конкурсу на зайняття посади Директора Державного бюро розслідувань" втратив чинність.

А також, Зеленський призначив Миколенка заступником командувача Нацгвардії України.

Відповідний указ президента №458/2019 від 26 червня 2019 року оприлюднено на сайті глави держави.

"Призначити Миколенко Миколу Олексійовича заступником командувача Національної гвардії України", – йдеться в указі.

Генерал-майор Микола Миколенко (нар. 19 травня 1967 р.) до цього обіймав посаду начальника Північного територіального управління Національної гвардії України. Нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня.‡агрузка...