Президент України проведе ряд зустрічей з главами держав та іншими високопоставленими особами.

Президент України Володимир Зеленський сьогодні здійснить робочий візит до Франції, а завтра вже виявиться в Німеччині. Протягом двох днів глава держави проведе зустрічі з вищим керівництвом цих країн.

Так, сьогодні Зеленський проведе другу свою зустріч з президентом Франції Еммануелем Макроном.

"Президент України Володимир Зеленський 17 червня відвідає з офіційним візитом Французьку Республіку, а 18 червня – Федеративну Республіку Німеччина. Програмою візитів передбачені зустрічі з керівництвом Франції і Німеччини, керівниками парламентів, а також представниками бізнесу", – повідомляли в Адміністрації президента.

Також стало відомо, що в Німеччині український лідер зустрінеться з президентом Німеччини Франком-Вальтером Штайнмайером і німецьким канцлером. Пізніше представник федерального уряду ФРН Ульріке Деммер повідомила подробиці запланованої зустрічі Зеленського і Меркель.

Нагадаємо, якщо з Меркель Зеленський спілкувався тільки по телефону, то з президентом Франції Еммануелем Макроном він вже встиг побачитися ще під час виборчої кампанії в Україні. На той момент ще кандидат в президенти України приїхав до Парижа разом зі своєю делегацією. Пізніше Зеленський розповідав, що йому сподобалася зустріч з лідером Франції.