Президент Володимир Зеленський привітав українських моряків з Днем Військово-морських сил ЗСУ. Крім того, гарант поділився своїм баченням того, якими мають бути ВМС України.

Українські військові моряки щоденно виконують важливі й складні завдання щодо захисту наших морських кордонів, наголосив Володимир Зеленський.

"Сильні, оснащені сучасним озброєнням і технікою, готові адекватно реагувати на виклики й загрози національній безпеці Військово-морські сили –наша спільна мета і разом ми її досягнємо,– сказав президент.Він привітав з професійним святом українських героїв – військових моряків, яких незаконно утримують в полоні у Російській Федерації.

"У цей день ми схиляємо голови перед пам’яттю воїнів, які віддали своє життя у протистоянні з російським агресором. Від імені українського народу щиро дякую особовому складу ВМС ЗСУ зa вірність військовій присязі, стійкість, героїзм, відвагу та самовідданість", – заявив Володимир Зеленський.

Згадав про свято і прем'єр-міністр України Володимир Гройсман. Він наголосив, що у День ВМС українські моряки все ще перебувають у російському полоні.