Лідер партії «Народний контроль» зізнався про те, що представники українського парламенту не погодяться проголосувати за імпічмент Президента України, передає Корупція.Інфо

Свою заяву депутат зробив в прямому ефірі відомого українського телеканалу. За його словами, для ухвалення законопроекту необхідно мінімум 226 голосів, а за таке рішення на сьогоднішній день готові проголосувати 50 народних депутатів.

Популярне: "Пішов на х** п***ас. Сконаєш під синагогою": Ляшко жорстко відповів Коломойському

Добродомов розповів і про те, що на його думку Петро Порошенко вже не зможе стати Президентом на виборах в 2019 і саме тому він буде шукати всі способи, щоб змінити ситуацію в свою сторону. За словами Дмитра, рух на Банковій вже почалися.

"Зараз в оточенні президента, а їх лихоманить, бо залишилося дев'ять місяців до виборів, і президент вже навіть в п'ятірці не бачить і прекрасно розуміє, що чесним шляхом він більше керувати державою не буде»

Саме тому Дмитро Добродомов вважає, що в даний момент головне завдання на яку націлився Порошенко – це зробити так, щоб керівника держави обирав парламент, а не народ.

"Що вони зробили. Вони сказали: слухайте, так дуалізм влади. Давайте ми або обмежимо повноваження президента або взагалі скасуємо цю посаду". А для чого це? Вони розуміли, що прямим волевиявленням народу його не оберуть президентом. "Тоді давайте ми зробимо по іншому: ми перезавантажимо парламент, але за старим законом: з корупційною мажоритаркою і з усією олігархією, які володіють цілими фракціями в парламенті", і на виході ми що будемо мати – що керівника держави будете вибирати вже не ви, а парламент »