Президент Філіппін Родріго Дутерте отримав легкі травми, коли впав з мотоцикла. Про це сьогодні, 17 жовтня, повідомили радники 74-річного президента, відомого великою любов’ю до мотоциклів. Однак вони відзначили, що Дутерте вже видужує.

Пристрасть президента до мотоциклів вже привела до травми шийних нервів, мігрені та інших проблем зі здоров’ям, які активно використовуються для спекуляцій з приводу його придатності для виконання займаної посади.

«Я хочу запевнити народ, що президент в безпеці, в хороших руках і в доброму здоров’ї», – заявив офіційний представник Дутерте з правових питань Сальвадор Панело.

Представник президента сказав на прес-конференції, що Дутерте катався навколо президентського палацу минулої ночі і впав, намагаючись дотягтися до свого черевика. Він злегка вдарився і подряпав лікоть і коліно.

У той же час сенатор Крістофер «Бонг» Го, один із соратників Дутерте, сказав журналістам, що президент отримав травму стегна.

Соратники Дутерте відкидають побоювання з приводу його здоров’я. Однак, на початку жовтня лідер заявив, що страждає хронічним неврологічним розладом, через яке у нього звисає одна повіку. Противники президента, який веде кровопролитну війну з наркоторговцями і наркоманами, кажуть, що адміністрація приховує інформацію про справжній стан здоров’я президента. Дутерте також страждає від болю в спині, захворювань горла і інших проблем, що впливають на його функціонування.

Лише через декілька місяців після вступу на посаду в 2016 році, Дутерте з сумом говорив про необхідність відмовитися від їзди на мотоциклі через інструкції його охоронців. Він похвалився тим, що розганяється до 180 км / год і володіє мотоциклами марок «Yamaha», «Honda» та «Harley Davidson».