Журналіст Дмитро Гордон вважає, що главі Офісу президента Андрію Єрмаку, “незважаючи на важку ситуацію”, виходить зберігати своє обличчя і налагоджувати роботу адміністрації Зеленського на високому рівні.

Український журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу “Україна 24” обурився тим, що “така моральна людина” як Володимир Зеленський “зміг понабирати у свою команду таке г*вно”.

“Ось це у мене взагалі не вкладається в думках! Я не розумію цього… Він же зміг підібрати собі прекрасного главу офісу. Ось я дивлюся на Андрія Єрмака і, я вважаю, що це видатний організатор”, — заявив Гордон.

Журналіст заявив, що те, як Єрмак “зміг організувати роботу адміністрації Зеленського”, говорить про його “видатні здібності”.

“Він просто розумник. Я, до речі, не здивуюся якщо я побачу Андрія Єрмака на наступних виборах президентських в якості кандидата в президенти. Він набуває величезний досвід і примудряється у цій важкій боротьбі зберегти обличчя і налагоджувати роботу офісу на високому рівні”, — сказав Гордон .

До слова, раніше очільник МЗС Дмитро Кулеба запевнив, що не вважає нібито керівник ОП Андрій Єрмак “виконує функції міністра закордонних справ”. Оскільки кожен з них має свої чітко “нарізані” повноваження.

Про це він розповів, відповідаючи на запитання одного з користувачів соцмереж, який вважає, що “Єрмак постійно виконує функції міністра закордонних справ”, передає “Радіо Свобода”.

Кулеба переконаний, що вся команда президента Володимира Зеленського працює на результат.

“Андрій Єрмак не виконує функцій міністра закордонних справ. А Дмитро Кулеба не виконує функції керівника Офісу президента. Ми всі працюємо в команді президента Зеленського. У кожного є чітко “нарізані” свої повноваження, сегмент роботи, ми командно працюємо на результат для України”, – сказав міністр.