За словами глави НКРЕКУ, тарифи для населення на даний момент не переглядаються.

Незважаючи на зростання оптової ринкової ціни електроенергії, тарифи для населення не зміняться. Крім того, в Україні сьогодні встановлені найнижчі в Європі тарифи на електроенергію для населення і промисловості. Про це в ході засідання Національної комісії, що здійснює держрегулювання в сферах енергетики і комунальних послуг України (НКРЕКУ), присвяченого утвердженню оптової ринкової ціни вугілля на 2018 рік, заявив глава комісії Дмитро Вовк, передає Корупція.Інфо

Популярне: А ви вже бачили? Колективне привітання українських політиків

За словами глави НКРЕКУ, тарифи для населення на даний момент не переглядаються. Однак вони нижчі за європейські в 6 разів.

"В Європі середній рівень тарифів для населення становить 20 центів, по 28 країнам Європи. При поточному курсі євро і згідно з даними Національного банку курс євро становить 33,24. Тому тариф відповідає 6,78 гривень з усіма податками, що майже в 6 разів вище, ніж тариф в Україні. За тарифами для непобутових або промислових споживачів. Навіть якщо розглядати питання оптової ринкової ціни і тарифів для промисловості, середній рівень для споживачів 1 класу в Європі становить 3 гривні 80 копійок, що значно вище, ніж в Україні, де середній у ОВЕН до 2 грн. Тому на сьогоднішній день тарифи як для населення, так і промисловості залишаються найнижчими", – підкреслив Дмитро Вовк.