Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що готовий продовжити працювати на своїй посаді при обраному президенті Володимиру Зеленському після осінніх виборів до Верховної Ради.

Глава Кабінету міністрів зазначив, що у нього є подальший план дій.

"У мене є розуміння, що робити далі, і я можу очолювати уряд. Якщо український народ вирішить, що я і сформована нами команда будуть гідні представляти їх інтереси і реалізовувати ті завдання, які люди перед нами ставлять, то я готовий буду очолити уряд" , – повідомив чиновник.

Глава уряду додав, що важливим є формування після виборів сильної і згуртованої коаліції.

"Тому що ефективність уряду залежить від того, наскільки воно може спиратися на парламентську більшість", – резюмував міністр.

Додамо, що Прем'єр-міністр поки є небагатослівним щодо своєї партії, з якою збирається йти на парламентські вибори 2019 року. За його словами, формат, прізвища та ідеологію політсили він оголосить пізніше. Сама ж інформація щодо створення партії Гройсмана може з'явитися у липні.

У середині квітня чинний український прем’єр Володимир Гройсман оголосив, що все ж піде на парламентські вибори, і для цього планує сформувати власну політичну партію.

Як розповів Гройсман, він йтиме на вибори з тими ідеями та думками, які є, для того, щоб у наступній каденції бути більш ефективним.

Вважаю, що через прямі вибори до парламенту, матиму більший суспільний мандат, якщо люди мене підтримують. Моє завдання в тому буде, щоб завершувати забезпечувати те, що для людей є важливим", – підкреслив політик.

Чинний прем’єр так і не сказав, з якою саме партією йтиме на вибори. За його словами, формат політсили ще не визначено, а коли це станеться, то обов’язково про це повідомить. Крім того, він не назвав жодних прізвищ, що будуть у його команді.

"Коли вирішимо всі організаційні питання, повідомимо, де розташовується штаб, хто його очолює, хто входить, яку ідеологію має політсила та які завдання перед нею стоять. Я б хотів, щоб це була достатньо якісна з точки зору професійності та здатності політична сила. Насправді можу сказати, що зараз шукаю людей, які могли би бути достатньо результативними. Також би хотів бути дотичним до створення класичної центристської політичної партії, яку би було створено не під вибори, а яка би була достатньо організованою структурою з визначеною ідеологію з об’єднанням якісних і фахових людей, які можуть не просто розмовляти",– каже очільник Кабміну.