к2

Незгодні із затриманням активіста, бійця батальйону «Київ-2» Андрія Медведька («Менсона») збираються під приміщенням управління УБОЗ в Києві на вулиці Горького.

Про це у соцмережі повідомив друг Менсона Петро Савич, передає новину Корупція.Інфо

«Підтягуйтесь на вул. Горького 114, управління УБОП. Треба показати системі, що ми своїх не віддаємо. Один за всіх, і всі – за одного. Боротьба триває», – написав він.

«Як можна вірити людям, які дають Клюєвам втекти? Як вірити продажним ментам, які замість затримувати ригіоналівську шоблу починають саджати патріотів та активістів, які воюють за цю країну? Позавчора вони атакували Правий Сектор, вчора затримували ‪равлик‬ів а сьогодні затримують активістів добровольців.

Саме так наступає контр-революція панове. І ми повернемось в морок деспотії, якщо зараз це проковтнемо. Тільки тепер вона буде з синьо-жовтим прапором, і спілкуватиметься українською», – пояснив він.

За словами активіста, Арсен Аваков «хоче зламати одного з найпринциповіших борців за вашу і нашу Свободу».

Нагадаємо, за звинуваченням у вбивстві Олеся Бузини затримали відомого громадського активіста Андрія Медведька, також відомого як «Менсон». Медведько був одним з керівників Сотні Самооборони Майдану імені Святослава Хороброго. Після революції вони із соратниками влилися в батальйон МВС «Київ-2», який відомий боями під Волновахою.

Як відомо, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що правоохоронці розкрили резонансне вбивство відомого журналіста Олега Бузини, та назвав імена затриманих. Це двоє киян: Медведько Андрій та Поліщук Денис