Сьогодні, 1 квітня, співачка опублікувала в своєму Instagram нову картинку. На ній зображена Тіна Кароль, але замість обличчя в артистки – симпатична мордочка кролика. У підписі співачка пояснила, що цю ілюстрацію зробила одна з її фанаток. Відзначимо, що Тіна часто публікує роботи своїх шанувальників на офіційній сторінці.

Шанувальники почали обговорювати роботу в коментарях: «Я з нальоту в твоє життя, як зая», «Чому не кенгурушик?», «Добре, що хоч тут Дан за спиною не стоїть», «Ти наша наймиліша зая», «Який зайка, ти ж у нас лисиця»,« Тепер я ще частіше буду називати Тіну зайчиком»,« Тепер чекаю картину Тіна-кенгуруша»,« Приблизно так я уявляю кролика своєї мрії!»,«Зайка моя, коли вже буде дует з Даном? І пісня про Кенгуруша».

Українська співачка Тіна Кароль постійно знаходиться в центрі суспільної уваги. У артистки дуже велика і сильна фан-база, її люблять не тільки в Україні, а й далеко за її межами. А недавно Тіна відправилася в Нью-Йорк, де підписала контракт із звукозаписною компанією на випуск англомовного альбому. Географія творчості гордості України розширюється, значить і фанатів буде ще більше.