У Чернівецькій лікарні помер 15-річний підліток. Отримав важку травму голови, катаючись на санях 16 грудня.

За інформацією медиків, хлопець під час розваг вдарився об бетонну огорожу і втратив свідомість.

"Підлітка привезли у вкрай важкому стані. У нього була дуже сильно ушкоджена голова. Попри всі намагання медиків урятувати йому життя, за 15 хвилин хлопчик помер. Тіло дитини направили на судово-медичну експертизу", – повідомив головний лікар лікарні швидкої медичної допомоги Олександр Грушко.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчанняЗагиблий був родом із села Великий Кучурів Сторожинецького району. Навчався у 10-А класі місцевої школи. Як стало відомо, хлопці причепили пару санчат до автомобіля Jeep. 17-річний мешканець Великого Кучурова сів за кермо авто і вони поїхали селом.

На кожних санях їхало 2 осіб. На повороті одні санчата вилетіли за межі дороги. 15-річний хлопець, якого відкинуло на узбіччя, вдарився головою.

Нагадаємо, 22-річна жінка із селища Микулинці Теребовлянського району на Тернопільщині загинула під час катання на санях. Трагедія трапилася в селі Кровинкa. 4 молодих людей вирішили покaтaтися – вони причепили 2 пaри сaней до aвтомобіля ВAЗ і кaтaлися селом. Нa одних сиділо 2 людей, нa інших – 22-річна потерпіла. Нa повороті сaни зaнесло, люди випaли. Жінка вдaрилaся головою об бетонний стовп.

и