Із сайту президента зник указ про призначення.

Із офіційного сайту президента України прибрали указ №309/2019, у якому йшлося про призначення Олени Зеркаль заступницею глави Адміністрації президента. Пояснень, чому прибрали документ, немає.

Джерела у команді президента Володимира Зеленського стверджують, що Зеркаль відмовилася від посади, передає "Українська правда". Точної причини відмови невідомо. Зеркаль начебто погоджувалася бути лише уповноваженим з питань міжнародних судів України щодо Росії, а не заступником глави  Адміністрації президента, яку очолив особистий адвокат бізнесмена Ігоря Коломойського Андрій Богдан.

Олена Зеркаль із серпня 2014 року була заступником міністра закордонних справ з європейської інтеграції, очолювала українські делагації у міжнародних судах у справах України проти Росії. Також брала участь у перших зустрічах Володимира Зеленського з лідерами держав у день інавгурації. 

Нагадаємо, 21 травня президент України Володимир Зеленський своїм указом призначив Олену Зеркаль заступником глави Адміністрації президента України. Повідомлялось, що в АП вона куруватиме зовнішньополітичний напрямок.