Минулої ночі в Києві п’яний чоловік розгромив припарковані авто.Про це повідомляється на Facebook-сторінці «Київ Оперативний», – передає Корупція Інфо

Популярне: “Муссоліні в спідниці”: Юлія Тимошенко шокувала своїм “дивним” вбранням усю УКРАЇНУ. Такого ви ще не бачили!


«Пізно вночі, 13.06.2017, на лінію 102 надійшов виклик про те, що натхнений алкогольними напоями чоловік бігає по вулиці М.Гречко і трощить припарковані автомобілі», – йдеться в повідомленні.

 

Відзначається, що на місці події були виявлені два автомобілі Lada і Fiat з розбитими лобовими стеклами, але самого “різника” на горизонті не було видно.

При обході території, в сусідньому дворі поліцейські виявили сплячого на лавочці молоду людину, руки якого були в крові.

Як виявилося пізніше, чоловік трохи перебрав з алкоголем. Пізніше йому здалося, що автомобілі припарковані дуже неправильно. Ось він і помстився.


Нагадаємо, парламентський комітет з питань забезпечення правоохоронної діяльності підтримав законопроект щодо посилення механізму притягнення до відповідальності за неправильне паркування (№5364 від 4 листопада 2016 року). Зокрема, документом пропонується прив’язати розмір штрафу до 20-кратної вартості години паркування (в Києві це 5,7 і 10 грн в залежності від зони). Але, що більш важливо – вводиться процедура відео- і фотофіксації машини порушника, що дозволить виписувати штраф і без присутності водія.

Дану ініціативу для нашого видання вже коментував заступник голови Координаційної ради в Загальнонаціональному Форумі безпеки дорожнього руху Володимир Караваєв. Він упевнений, що закон не зможе діяти, тому що він уже “мертвонароджений”.