Приголомшливі подробиці сімейного життя Арсенія Яценюка та його дружини: раритетні фото

"Історія кохання" політика Арсенія Яценюка та його дружини Терезії почалася на роботі і продовжується вже 14 років. Про весілля, дітей та побутові звичаї іменинник та його друга половинка розповіли "Сніданку". "Зустрілися ми начебто при таких тривіальних обставинах – на робочому місці. Але це було кохання з першого погляду. Коли ми побачили один одного, то зрозуміли, що Бог так визначив, що ми створені один для одного", – поділився з 1+1 Арсеній Яценюк. Арсеній та Терезія разом працювали у банку. Але стосунки могли б й не початися, якби Терезія сама не запросила майбутнього чоловіка на каву. "Але я важко працював, аби отримати таку ініціативу", – розповів Яценюк.

383789139

383789140 383789136

Як розповіло подружжя, зустрічалися вони протягом трьох місяців, потім стали жити разом, і ще через два місяці – одружилися. "Якийсь був вечір, коли Арсеній мене проводжав додому – і він запропонував: Терезія, ну ми ж – дорослі люди, ми кохаємо одне одного. Давай будемо жити разом. І ми почали жити разом, та готуватися до весілля. Буквально через два місяці відбулося", – розповіла Терезія. Оформили стосунки Арсеній та Терезія 30 квітня 1999 року. Гостей було небагато, а церемонія – скромною, у районному столичному РАГСі. А от сукнею наречена виділилася. "Ну сукня – нетрадиційна була. Не біла, але достатньо красива і екстравагантна. Вона була срібляста. Довгі рукавички…" – пригадала дружина Яценюка.

За 14 років разом, у подружжя народилося двоє доньок – Христина і Софія. І щоразу, повертаючись додому, Арсеній намагається вгадати, хто з трьох улюблених жінок побіжить зустрічати його першою. Але зазвичай, не вгадує. "Ну перший біжу я, або вже заповзаю. Залежно від того, який робочий день був. Наскільки він важкий", – розповів політик. У стосунках з дітьми більш суворою є Терезія, а ось Арсенія Яценюка діти не бояться, а жартують з нього. "Я більш сувора, тому що я курую питання уроків, виконання домашніх завдань. У нас є така домовленість: якщо вже я не маю впливу, то я розповідаю татові", – поділилася Терезія сімейними звичаями.

Проте, за словами Арсенія Яценюка, діти його не бояться. "Але те, що діти мене бояться – то ні, не бояться. Вони уже навіть жартують. Над мамою, над татом", – зізнався він. Останній жарт від дітей Яценюк отримав на вихідних, коли сім'я Яценюків ходила до зоопарку. "Більше всього Софії сподобалася горила. Ти знаєш, каже, – дивися – вона дивиться телевізор. Дуже подібно на те, як ти дивишся телевізор", – розповів Яценюк. Політик також зізнався, що, на його думку, сімейне життя – дуже складне. "Мені видається, що сімейне життя – воно взагалі дуже складне. І найбільша заслуга у наших сімейних стосунках – це Терезина заслуга. І справа не тільки в тому, що вона вранці пробуджується, збирає дітей до школи, всіх годує, всіх одягає, всіх проводжає, а справа в тому, що вона дійсно зберігає полум'я сімейного життя", – зізнався політик.