Відома українська актриса потрапила в лікарню.

Відома українська актриса, 81-річна Ада Роговцева, потрапила в лікарню. Причина поки не повідомляється. У мережі з'явилося фото, на якому Ада Роговцева позує в лікарняній палаті разом з лікарем.

Знімок на своїй сторінці в Facebook опублікувала заслужений лікар України Ольга Голубовська. Шанувальники Ади Роговцевої в подиві від того, що відбувається, адже ні доктор, ні актриса ніяких подробиць не повідомили. Однак Ольга Голубовська заспокоїла публіку своїм коментарем до фото. Судячи з усього, життю Ади Роговцевої нічого не загрожує.

"Наша дорога і легендарна Ада Миколаївна … Здорова і неушкоджена, не хвилюйтеся …", – пише Голубовська.

У коментарях одна з прихильниць написала: "Ух ти! Зовсім недавно була на виставі Ади Миколаївни …. і тут така картинка (Ну судячи по посмішкам у вас дівчинки все добре)". На що Ольга Голубовська відповіла: "Так, все вже добре ..)".

Мабуть, Ада Роговцева була госпіталізована, проте криза минула. Так чи інакше, офіційних коментарів актриса не давала.

Роговцева відома ролями у фільмах: "Лісова пісня" (1961), "Салют, Маріє!» (1970), "Чоловіки є чоловіки" (1985), "Вічний поклик" (1973), "За два кілометри від Нового року" ( 2004). Ада Миколаївна є Героєм України (2007), Народною артисткою СРСР (1978) і лауреатом Державної премії України імені Олександра Довженка (2017).

З 1959 року Ада Роговцева була одружена з актором театру і кіно Костянтином Степанковим. У 1962-му у пари народився син, якого назвали на честь батька Костянтином, а через 10 років народилася дочка Катерина. Чоловік Народної артистки помер в 2004 році після важкої тривалої хвороби, а через вісім років єдиний син Ади Миколаївни помер від онкологічного захворювання. У актриси троє онуків – Дарина Степанкова від сина Костянтина, а також Матвій і Олексій від дочки Катерини.