Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що завдяки детінізації української економіки в бюджеті з'являться гроші для підвищення з 1 січня 2017 року мінімальної зарплати. – повідомляє Корупція.Інфо

«Ми бачимо детінізацію, ми бачимо, що людині за її роботу будуть платити не копійки, а вдвічі більше. Ми бачимо, що ми забезпечимо зростання заробітної плати в бюджетному секторі», – заявив Гройсман.

Як повідомляє прес-служба Кабміну, прем'єр-міністр також зазначив, що підвищення мінімалки було ретельно прораховано та не містить загроз.

Гройсман також повідомив, що починаючи з січня 2017 року мінімальна зарплата буде також дорівнювати прожитковому мінімуму.

Як інформував ZAXID.NET, 26 жовтня голова українського уряду Володимир Гройсман пообіцяв збільшити мінімальну зарплату до 3,2 тис. грн з 1 січня 2017 року. Таку ініціативу підтримав президент України Петро Порошенко, який заявив, що таке рішення є спільною позицією голови держави, уряду та фракцій коаліції.

За словами віце-прем'єр-міністра Павла Розенка, це не вплине на розмір субсидії, призначеної в опалювальному сезоні 2016-2017 років, а також до підвищення цін.

3 листопада Кабмін затвердив доопрацьований проект державного бюджету на 2017 рік до схвалення у другому читанні Верховною Радою.