У Києві запустили сайт, де можна дізнатись, скільки бізнесів має депутат.

Столичні активісти запустили сайт "Приховані інтереси" – базу даних фірм, які належать чи контролюються київськими депутатами та топ-чиновниками.

Про це у facebook повідомила Галина Янченко, передає Корупція. Інфо

"Скільки бізнесів закріплено за чиновником? Чиї бізнес-інтереси лобіюють на засіданнях КМДА? І кому належить цей цікавий благодійний фонд, що так швидко і майже задарма отримав у розпорядження комунальне приміщення у 200 кв.м? Шукайте на Прихованих інтересах!", – написала вона. 

Популярне: Шок: Садовий зробив приголомшуючу заяву щодо блокади на Донбасі після звинувачень Авакова

На сайті зібрана інформація про усіх депутатів Київради, мера Києва, його заступників та голів райадміністрацій. Разом це 165 людей.

"На 165 фігурантів "Прихованих інтересів" припадає 598 юридичних осіб, серед яких громадські організації, благодійні фонди та комерційні фірми. У середньому по 2,6 комерційній фірмі на одного депутата або ж чиновника", – відзначають автори сайту.

Найпопулярнішими напрямками комерційної діяльності серед фірм, що пов’язані з київськими чиновниками, є будівництво та оренда (68 компаній), торгівля (63) та виробництво (27).
 
Відзначається, що більше половини депутатів земельної комісії мають приватний інтерес у будівельному та орендному бізнесі.   

У планах активістів додати в базу нардепів і місцевих депутатів інших великих міст.