Очільник ДПСУ Віктор Назаренко не задекларував жодного авто. Однак те, чого нема в його декларації, набагато цікавіше, передає Корупція.Інфо

Назаренко вказав, що хтось із членів його родини їздить на Volkswagen Tiguan 2011 року випуску. Зараз такі вживані автівки коштують до 25 тисяч доларів. Дочка посадовця володіє Volkswagen Touareg 2012 року, придбаний у рік випуску. Вартість нового авто складає близько 60 тисяч доларів.

Також на Ірину Назаренко зареєстрований новий Hyundai Grandeur, вартістю 30-35 тисяч доларів. Дочка глави ДПСУ зараз в декретній відпустці і бізнесом ніколи не займалась.

Свекруха голови ДПСУ Галина Диковицька у 2014 році зареєструвала новий Volkswagen Touareg. А минулого року жінка судилася за доплату до пенсії в розмірі 2800 гривень. У чоловіка Диковицької є новенький Mitsubishi Рajero 3 за 40 тисяч доларів.

Невістка Назаренка в 2015 році придбала нову Honda Аccord 2015 року випуску, ціна якої розпочинається від 30 тисяч доларів.

Син Олександр Назаренко до 2014 працював в ДПСУ начальником мукачівського прикордонного загону, потім – у військовій прокуратурі. Зараз працює в СБУ.

Приблизна вартість автопарку родини очільника ДПСУ за підрахунками перевищує 200 тисяч доларів.

Підлеглі Назаренка їздять теж не на метро. Директор департаменту оперативної діяльності ДПСУ генерал-майор Петро Цигикал у червні 2016 року придбав собі BMW Х5 2012 року випуску. На ринку такі авто можна придбати за 50 тисяч доларів. Проте на роботу генерал їздить на Nissan Pathfinder 2013 року вартістю 30 тисяч доларів. Машину купили за кошти міжнародних донорів.