JPG
 
Крім того, чоловік при собі мав паспорт громадянина РФ
 
Прикордонники Херсонського загону вчора в контрольному пункті "Чаплинка" затримали чоловіка, який прямував на материкову частину України, можливо, для організації та участі у заходах по дестабілізації обстановки в країні, повідомляє Держприкордонслужба.
 
"Чоловік прибув в контрольний пункт на автомобілі "ВАЗ" і, пред'явивши паспорт громадянина України, відразу привернув увагу прикордонників своєю поведінкою. Під час прикордонного контролю він вів себе зухвало, намагався прискорити процедуру оформлення. У зв'язку з цим було прийнято рішення про поглиблений, спільно з працівниками митниці, огляд автомобіля", – йдеться в повідомленні.
 
Так, службовий собака, натренований на пошук зброї, зреагував на автомобіль. Під час перевірки у машині були знайдені камуфльований одяг, гумова палиця, бінокль, плащ-накидка і тактичні окуляри.
 
Крім того, власник намагався ввезти на територію материкової України травматичний пістолет з двома магазинами, патрони, пакет з речовиною сіро-зеленого кольору (попередньо, марихуаною), велику кількість електронних носіїв і складаний ніж.

Читайте також: Рівнянин віз додому з АТО рюкзак зброї в якості сувенірів

Також в особистих речах чоловіка був знайдений паспорт громадянина Росії.
 
Для встановлення всіх обставин громадянина передали співробітникам МВС.
 

 оружие, наркотики

оружие, наркотики

оружие, наркотики

оружие, наркотики

оружие, наркотики

оружие, наркотики

Джерело: Корупція.Інфо.