39738

Працівники прикордонної служби затримали нардепа при спробі вилетіти в Австрію. Клюєв не зміг вилетіти в Австрію ipress.ua 3 червня народний депутат України Сергій Клюєв намагався вилетіти до Відня, але був затриманий представниками прикордонної служби аеропорту "Бориспіль".

 За словами Клюєва, заборона на виїзд з країни є незаконною і позбавляє його права захисту в офіційних органах Євросоюзу, які найближчим часом будуть розглядати питання продовження санкцій щодо нардепа. "Вся країна була свідком прийняття політично мотивованого, абсолютно незаконного і необґрунтованого рішення Верховної Ради про дачу згоди на притягнення мене до кримінальної відповідальності.

 Відразу після цього, без будь-яких правових підстав, влада обмежує мені свободу пересування" – сказав Клюєв. Клюєв стверджує, що поїздка до Австрії, як і дата розгляду цього питання в органах ЄС, була запланована задовго до розгляду питання Верховною Радою, а ховатися він не має наміру.

 Нардеп заявив, що буде і надалі приходити за всіми викликами до Генеральної прокуратури або інших органів України. 

"Не переховувався і не буду цього робити. Також, я хоч цього і не зобов'язаний був робити, я повідомив органи слідства про необхідність виїзду за кордон. Я, як ніхто інший, зацікавлений у відкритому і публічному процесі, в якому, я впевнений, доведу свою невинність" – заявив Клюєв.

 

Джерело: Корупція.Інфо