прикордонна служба

8 груня 2015 року спостерігачі проекту «Прифронтова інспекція» зафіксували на контрольному пункті в'їзду-виїзду «Зайцеве» факт конфлікту між військовим та громадянином України, передає Корупція Інфо

Військовослужбовець без розпізнавальних знаків на автомобілі Ford білого кольору, що перебуває в користуванні Державної прикордонної служби України, ножем порізав шини на автомобілі Chevrolet Lacetti в той час, коли власник відійшов від автомобіля, припаркувавши його на узбіччі.

Коли власник автівки повернувся та побачив пошкожені шини, він викликав представників Міністерства внутрішніх справ України. Проте, на час прибуття правоохоронців, зазначений військовослужбовець погрозами змусив громадянина відмовитись від претензій, що останній і зробив у своїх письмових поясненнях.

Щодо цього факту громадська організація «Фундація.101» звернулась зі скаргою до Держприкордонної служби з проханням розібратись в ситуації.

Скарга

Проте, нажаль Адміністрація Державної прикордонної служби України не знайшла порушень в таких діях своїх співробітників, переклавши провину на громадян, які знаходились біля контрольного пункту.

Відповідь