1

Прикордонники Окремого контрольно-пропускного пункту пропуску "Київ" заарештували вчора, 30 березня 2016 року, в аеропорту "Бориспіль" громадянина Ізраїлю.

Під час перевірки на нього спрацювала база даних Інтерполу, повідомляє Корупція Інфо з посиланням на прес-службу Держприкордонслужби.

Як наголошується, порушника, який прибув з Ізраїлю, розшукували правоохоронні органи цієї країни за шахрайство, відмивання коштів та підробку документів.
"Про затримання проінформований черговий Укрбюро Інтерполу в Києві. Громадянина Ізраїлю передали співробітникам відділу поліції в аеропорту "Бориспіль", – йдеться в повідомленні.

Крім того, як повідомляється, вчора прикордонники Харківського загону у пункті пропуску "Гоптівка" затримали громадянина України, який намагався виїхати до Росії.

"Щодо українця прикордонники виконали доручення Національної поліції України в Харківській області. Затриманий був переданий співробітникам поліції. Він розшукувався правоохоронцями за масові заворушення, які проходили в 2014 році", – йдеться в повідомленні.